Lista Kontaktów w biznesie MLM to fundament wszystkich działań. Aby Twój biznes się rozwijał, musisz nauczyć się budować listę osób, które będą Twoimi potencjalnymi liderami i klientami. W tym szkoleniu nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć na temat budowania nie kończącej się listy kontaktów, krok po kroku.W szkoleniu "Jak budować niekończącą się listę kontaktów w MLM" przekażę Ci proste sposoby na zbudowanie listy kontaktów oraz narzędzia, które pomogą Ci osiągać lepsze wyniki w Twoim biznesie Network Marketingu.


Zobacz co znajdziesz w szkoleniu


W szkoleniu nauczysz się:

 1. Co to jest lista kontaktów
 2. Gdzie znaleźć ludzi do mojej listy
 3. Lista kontaktów „ciepłych”
 4. Lista kontaktów „letnich”
 5. Lista kontaktów „zimnych”
 6. Lista „strachu”
 7. Jak zacząć 
 8. Stymulator pamięci
 9. Jak posegregować ludzi, do kogo odezwać się w pierwszej kolejności
 10. Jak budować listę w „nieskończoność”, skąd brać nowe kontakty
 11. Podstawowe błędy popełniane przy budowie oraz pracy z listą kontaktów
 12. Jak prowadzić listę na co dzień online & offline

Otrzymasz również narzędzia do pobrania i zeszyt ćwiczeń, w którym zbudujesz swoją listę kontaktów.

Poznaj niezwykły sposób na zbudowanie niekończącej się listy kontaktów!


To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie "skopiować" moje strategie do swojego biznesu, zwłaszcza jeśli nie masz żadnej strategii na rozwijanie swojej listy kontaktów.


Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się skutecznej metody budowania listy kontaktów, najprostszymi sposobami, które będziesz mógł zastosować, nawet jeśli jesteś "zielony" i nie wiesz od czego zacząć swoje działanie w biznesie.

Otrzymasz informacje, jakimi wcześniej nie dzieliłam się w żadnym szkoleniu oraz w Social Mediach! To szkolenie otwiera oczy na możliwości budowania sieci partnerów biznesowych i klientów dla Twojego produktu.


Dzięki tej wiedzy, rozwijanie Twojej struktury, będzie dla Ciebie zrozumiałe, uporządkowane i strategicznie zaplanowane, byś nie tracił czasu na ciągłe poszukiwania skutecznych strategii budowania listy kontaktów. Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju, jeśli tylko zastosujesz w praktyce taktyki, jakie pokazuję Ci w tym 2 godzinnym szkoleniu.

Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób z branży MLM, zaczynających działanie w branży.


Dzięki temu szkoleniu:


 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób w MLM, działających w branży
 • poznasz narzędzia budowania listy kontaktów jakich większość osób nie stosuje
 • poznasz podstawowe zasady budowania fundamentu tego biznesu
 • nauczysz się, jak działać strategicznie
 • dowiesz się, jak posegregować aktualne kontakty, by odezwać się do pierwszych osób w odpowiedniej kolejności
 • nauczysz się jak rozwijać kontakty, nawet jeśli "wydaje Ci się", że nikogo nie znasz


Szkolenie w okazyjnej cenie

Najczęściej zadawane pytania:


Kiedy szkolenie rozpoczyna się i kończy?

Szkolenie rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę online - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Co powiesz, na dostęp do szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego szkolenia tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Jakie istnieją metody płatności za szkolenie?

Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy