Program Partnerski

Zarabiaj na polecaniu moich produktów

Co to jest Program Afiliacyjny (Partnerski)

Jest to model promocji produktów lub usług, pozwalający zarabiać internautom na sprzedaży cudzych produktów.

W typowej sytuacji program partnerski to układ trójstronny. Te 3 role to:

 • reklamodawca (płaci partnerowi prowizję od sprzedaży jego produktów),
 • partner (przyciąga klientów na stronę reklamodawcy i otrzymuje za to wynagrodzenie, jeśli ktoś coś kupi),
 • klient (dzięki zabiegom partnera, ląduje na witrynie internetowej reklamodawcy i dokonuje tam pożądanych przez niego działań)

Korzyści dla Ciebie

 • Nie musisz posiadać własnego produktu na sprzedaż
 • Nie musisz posiadać strony sprzedażowej etc.
 • Nie musisz spełniać żadnych extra wymogów, by otrzymać zapłatę prowizji
 • Nie musisz właściwie zakupić żadnego produktu, by móc polecać kursy i szkolenia (jednak warto znać produkt, który polecasz)
 • Masz wpływ na wysokość wynagrodzenia, im więcej polecisz, tym więcej zarobisz pasywnie
 • Dostajesz część prowizji od sprzedaży produktów, które poleciłeś
 • Wedle własnego uznania decydujesz jak, gdzie, kiedy i w jakim kontekście zamieścić rekomendację
 • Personalne linki partnerskie, które udostępnisz w internecie, cały czas dla Ciebie pracują
 • Cookies zapamiętują się na rok u potencjalnych klientów!
 • Zarabiasz pasywnie, zawsze gdy polecona osoba kupi kolejny produkt w sklepie


Zobacz Tutorial Krok po Kroku na czym to polega i jak zacząć

Get started now!Jak możesz zacząć ze mną zarabiać

 • Zarejestruj się (na tej stronie) do Programu Partnerskiego [bezpłatnie) www.klaudiastawiarska.teachable.com
 • Jeśli jesteś studentem któregokolwiek z moich kursów lub szkoleń (nawet tych darmowych) możesz zacząć polecać nowych studentów od zaraz! Nie musisz rejestrować się na nowo! Daj mi tylko znać, że chcesz polecać lub dołącz do Programu Partnerskiego na stronie platformy z kursami.
 • Zarabiasz od każdej osoby, która zarejestrowała się przez Twój link afiliacyjny (partnerski) i kupiła jakikolwiek produkt (jak tworzyć linki afiliacyjne, wyjaśnione w tutorialu krok po kroku)
 • Jeśli kiedykolwiek kupiłeś min. 1 szkolenie ode mnie — otrzymasz 10% prowizji od każdego produktu, który zostanie kupiony przez Twojego poleconego studenta
 • Jeśli nie kupiłeś u mnie żadnego szkolenia ani kursu —otrzymasz 5% prowizji od każdego produktu, który zostanie kupiony przez Twojego poleconego studenta
 • Napisz do mnie wiadomość (na facebooku lub email: [email protected]) z potwierdzeniem, że chcesz dołączyć, bym mogła przyznać Ci w 3 sekundy tytuł Partnera Afiliacji na mojej platformie, podając tylko swój adres email
 • (wcześniej musisz mieć swoje konto na platformie, by móc otrzymać dostęp do swojego profilu partnera)
 • Dołączając do tego programu, zgadzasz się z Regulaminem Programu Partnerskiego (kliknij by zobaczyć pełny regulamin)

Get started now!Frequently Asked Questions


Jak zacząć działać najszybciej?
Po zarejestrowaniu się w programie partnerskim wejdź do swojego głównego panelu (Admin) https://klaudiastawiarska.teachable.com/ na której znajdziesz Przewodnik krok po kroku, jak zacząć działać i zarabiać.
Czy każdy może zostać Partnerem?
Partnerem może zostać każda osoba, które ukończyła 18 lat. Nie musisz być nabywcą żadnego z moich produktów, aby móc je polecać. Mimo wszystko warto znać produkt, który rekomenduje się dalej.
Jak będę zarabiać?
Link afiliacyjny możesz zamieszczać na swoim blogu, podpinać pod logo, grafikę czy tekst, dodawać w kanałach społecznościowych, przesyłać w mailu lub poprzez dowolny komunikator.Otrzymasz prowizje od sprzedaży produktów, do których dojdzie dzięki twojemu linkowi afiliacyjnemu.
Ile mogę zarobić na polecaniu?
Trudno jednoznacznie oszacować zysk, który możesz uzyskać. Wszystko zależy wyłącznie od twojej pomysłowości / zgromadzonej społeczności / zaufania jakim obdarzają cię te osoby, którym będziesz coś w ramach afiliacji polecać. Natomiast jak ktoś zdecyduje się na zakup w dowolnej ilości produktów, zarobisz 10% prowizji od sprzedaży (jeśli już coś u mnie kupiłeś) lub 5% prowizji od sprzedaży (jeśli nigdy nie zakupiłeś żadnego mojego produktu).
Skąd będę wiedziała ile poleciłam osób do platformy?
Po zalogowaniu, w głównym panelu Partnera znajduje się podsumowanie wszystkich poleceń potencjalnych klientów, których poleciłeś w przeciągu 7 dni / 30 dni oraz całego okresu od przystąpienia do programu. Możesz również ustawić powiadomienia, które będą na bieżąco wysyłane na Twój adres email, kiedy ktoś zarejestruj się do mojej szkoły (na płatny lub bezpłatny kurs).
Kiedy otrzymam zapłatę za polecenia?
Ponieważ moja szkoła Teachable korzysta z usługi Monthly Payment Gateway, otrzymujesz zapłatę około 30 dni po zakończeniu miesiąca sprzedaży. Otrzymasz wypłatę za pośrednictwem PayPala pierwszego dnia roboczego każdego miesiąca, z miesięcznym opóźnieniem, aby umożliwić składanie wniosków o zwrot kosztów przez studentów. Na przykład zarobki ze wszystkich zakupów dokonanych w dniach 1-31 marca zostaną wypłacone w maju.
Skąd będę wiedział, że klient zapłacił?
Otrzymasz powiadomienie w swoim Panelu Partnera, gdzie znajduje się podsumowanie naliczonych prowizji za dany okres.
Gdzie otrzymam zapłatę za polecenia?
Aby otrzymać zapłatę za polecenia, konieczne jest posiadanie konta PayPal, które możesz zarejestrować w swoim Panelu Partnera (znajdującym się w lewym dolnym rogu, po zalogowaniu się do platformy).
W którym momencie naliczana jest prowizja?
Prowizja oczekująca jest tworzona w momencie złożenia zamówienia przez klienta, natomiast jest ona zatwierdzana w chwili, gdy klient je opłaci. Jeśli klient nie sfinalizuje zakupu, prowizja zostanie anulowana.
Chcę dołączyć, co mam zrobić?
Jeśli jesteś już moim kursantem i logowałeś się wcześniej na platformie, to możesz napisać do mnie meila na [email protected] , bym mogła włączyć Program Partnerski dla Ciebie na Twoim aktualnym profilu. Jeśli nie jesteś moim kursantem i nie masz jeszcze konta na mojej platformie, to zarejestruj się bezpłatnie na tej stronie. Po zarejestrowaniu, napisz do mnie meila na [email protected], z potwierdzeniem że chcesz dołączyć do programu.
Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą, by móc zarabiać?
Nie, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Jest to uznane jako dodatkowy dochód, który możesz rozliczyć na zakończenie roku podatkowego wypełniając odpowiedni formularz. Przychód należy samodzielnie rozliczyć w zeznaniu rocznym. W przypadku osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej środki uzyskiwane z tytułu najmu powierzchni reklamowej na stronie internetowej zaliczają się do przychodów uzyskiwanych z najmu, dzierżawy lub umów o podobnym charakterze (art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy o PIT).
Afiliacja co to i jak rozliczać przychody z Urzędem Skarbowym?
ZASADY OGÓLNE – podatek dochodowy 18%: Na etapie podejmowania współpracy i wypłacania pierwszych prowizji nie musisz zgłaszać tego do Urzędu Skarbowego. Natomiast masz obowiązek raz w roku rozliczyć się ze swoich wszystkich przychodów. Podatek odprowadza się, jeśli przekroczono kwotę wolną od podatku. Ewentualny podatek opłacasz Ty, nie sieć afiliacyjna. Załóżmy, że kwota wolna od podatku wynosi 3091,00 zł. Przykład 1 – bez podatku: Wydawca w 2017 r. zarobił w naszej sieci 3091 zł (lub mniej) oraz nie ma innych przychodów, czyli nigdzie nie pracuje i nie wykonywał żadnych innych płatnych usług. Wówczas do końca kwietnia 2018 roku składa w Urzędzie Skarbowym wypełniony formularz PIT 36 lub PIT 37, gdzie w rubryce „inne” określa przychody z „wynajmu powierzchni reklamowej” w wysokości 3090,00 zł (lub odpowiednio mniejsze). Wydawca nie zapłaci wówczas żadnego podatku dochodowego, ponieważ nie przekroczył kwoty wolnej od podatku. Przykład 2 – z podatkiem dochodowym Wydawca w roku 2017 zarobił na afiliacji 5000,00 zł i nie miał żadnych innych przychodów, czyli nigdzie nie pracuje i nie wykonywał żadnych innych płatnych usług. Składa on w Urzędzie Skarbowym wypełniony formularz PIT 36 lub PIT 37, gdzie w rubryce „inne” określa przychody z „wynajmu powierzchni reklamowej” w wysokości 5000,00 zł. W tym przypadku wydawca zapłaci 18% podatku dochodowego od kwoty przychodu, pomniejszonej o kwotę wolną od podatku, czyli od kwoty 1910,00 zł. Kwota podatku dochodowego wyniesie 343,80 zł. RYCZAŁT – podatek od przychodu 8,5% Przychody w afiliacji uzyskuje się w ramach wynajmu swojej powierzchni reklamowej, więc tak jak w przypadku innych rodzajów wynajmu, możemy rozliczać te przychody w formie ryczałtu. W momencie, gdy wydawca zdecyduje się na rozliczanie ryczałtem, musi zgłosić ten fakt w Urzędzie Skarbowym – nie później niż do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym osiągnął pierwszy przychód z tego tytułu. Następnie należy co miesiąc odprowadzać podatek w wysokości 8,5% od wysokości przychodów uzyskanych w ramach działalności afiliacyjnej. Pamiętaj, że warto skontaktować się z Twoim lokalnym urzędem skarbowym w celu uzyskania dokładnych informacji.