Bytqyvijqcipmqaqd3gf

Pigułka Wiedzy Networkera 10 szkoleń online

Pakiet 10 szkoleń online o wartości 1917 zł

Chcę skorzystać z oferty

Pigułka Wiedzy Networkera zawiera 10 szkoleń online


Skorzystaj z gotowych rozwiązań w branży Marketingu Sieciowego, kup w pakiecie PIGUŁKĘ WIEDZY NETWORKERA

KUP TERAZ ZA JEDYNE 597 ZŁ!!! (Oszczędzasz 1320zł!)Get started now!Get started now!Opinie kursantów

"Klaudia, chciałam Ci ogromnie podziękować. Twoje szkolenie on line zaoszczędziło mi mnóstwo czasu a przede wszystkim nerwów związanych z próbowaniem różnych metod działania on line w MLM. Wielokrotnie próbowałam zrobić coś po swojemu, odkryć przysłowiowe koło. Jestem bardzo niecierpliwa, więc szybko się zniechęcałam brakiem efektów. Stwierdzałam, że tego biznesu nie da się robić przez Facebook. Ale przecież wokół byli ludzie, którzy to robili. Więc musiała istnieć jakaś „tajemna” wiedza, która pozwalała na uproszczenie całego systemu pracy. Już od dawna byłaś w moich znajomych. Co jakiś czas zaglądałam, ale nie miałam pojęcia, że stworzyłaś aż tyle nagrań i że masz też szkolenia. Jakimś cudem wyświetliła mi się Twoja oferta zniżkowa na jedno ze szkoleń. Bez wahania je wykupiłam i…. to był strzał w „10”. Nagle, jakby mnie oświeciło. Wszystko stało się banalnie proste. Teraz czytam wszystko co masz na swoich profilach we wszystkich możliwych mediach społecznościowych. Zasypiam słuchając Twoich szkoleń na YT. Rano wstaję i działam. Tego potrzebowałam. Dziękuję ogromnie i proszę o więcej."

- Dorota Śliwińska, Lider w branży Network Marketingu

"Klaudię obserwowałam prawie od początku jej kanału na YT, ceniłam sobie jej przesycone mięsem i konkretnymi wskazówkami materiały. Chętnie je też polecałam osobom ze swojego podwórka. Klaudia prostym językiem przemawia i wskazuje drogę w marketingu rekomendacyjnym. Dzięki jej materiałom usystematyzowałam swoją pracę, pracę osób w mojej grupie oraz plan działania. Brakowało na polskim rynku przewodnika po MLM online krok po kroku. Klaudia właśnie taki stworzyła."

- Marlena Marczuk, Lider w branży Network Marketingu

"Cześć Klaudia, niedawno kupiłam jeden z Twoich kursów i jestem bardzo zadowolona z treści jakie tam przekazujesz. Taka dawka wiedzy! Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak dobry kurs, w którym ktoś dzieli się wiedzą w taki sposób, zdradzają tyle ważnych rzeczy i to krok po kroku. Szacun Klaudia Twoje szkolenia, Twoja wiedza jaka przekazujesz są naprawdę konkretne – jak to mówią – samo gęste ja dopiero niedawno Cię “odkryłam” i od tych kilku dni szkolę się i wprowadzam Twoje wskazówki ale tego właśnie mi brakowało! pozdrawiam serdecznie Monika"

- Monika Grom Dworznikowska, Lider w branży MLM

Frequently Asked Questions


Kiedy kursy i szkolenia rozpoczynają się i kończą?
Kursy i szkolenia rozpoczynają się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończą! Otrzymujesz dostęp do pakietu na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę online - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do pakietu?
Co powiesz, na dostęp do pakietu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego pakietu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jaką mam gwarancję, że będę mieć efekty po nauce?
Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursach i szkoleniach, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie skrypty i schematy rozmów w sposób jaki jest przedstawiony w scenariuszach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce i być konsekwentny w swoim działaniu !!!
Co jeśli mam już jeden z Twoich kursów lub szkoleń a chciałbym kupić pakiet?
Jeśli jesteś szczęśliwym nabywcom jednego z moich kursów lub szkoleń, skontaktuj się ze mną na [email protected] lub na Fanpage: klaudiastawiarskabiznes. Zaoferuję Ci kupon zniżkowy lub bezpłatne konsultacje indywidualne.
Jakie istnieją metody płatności za pakiet?
Na stronie płatności, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] Przelew bankowy: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały pakietu (np. PW Pigułka Wiedzy). Potwierdź mailowo kupno pakietu oraz podaj adres email na który chcesz otrzymać dostęp do platformy z kursami. Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. PW (Pigułka Wiedzy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

Absolwentka Irlandzkiej uczelni Limerick Institute of Technology, Business with Event Management oraz licznych kursów z zakresu przedsiębiorczości, marketingu i sprzedaży. Posiada 6-letnie doświadczenie jako Event Manager, Przedsiębiorca i Marketingowiec. Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. Prywatnie miłośniczka rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży.

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń m.in. Facebook Marketing, Jak budować biznes w Social Mediach, Jak rozmawiać z klientami z zimnego rynku, oraz kursu Mistrz Grafiki, czyli jak wykorzystywać darmowe narzędzia do projektowania grafiki marketingowej.

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

Pomaga przedsiębiorczym Polakom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów.Dołącz już dziś do grona zadowolonych kursantów!

Rozpocznij naukę

Get started now!