X8kgq1dyr36keeg6ljbg

Pakiet: VIP Networker (oferta limitowana)

13 szkoleń + 5 kursów + konsultacje

Kupuję pakiet w ofercie


Wszystkie szkolenia z pakietu: Pigułka Wiedzy (x10)

Wszystkie kursy i szkolenia z pakietu: Pakiet Mistrza MLM (5+3)

Konsultacje indywidualne z Klaudią Stawiarską 90 min (umów się na konkretny termin, poprzez wysłanie wiadomości email: [email protected])

Razem: 56 godzin wiedzy + 90 min konsultacji weryfikujących Twoją pracę

wartość: 3997 zł

KUP TERAZ ZA JEDYNE 1997zł !

(oszczędzasz 2000 zł)


Get started now!Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

Absolwentka Irlandzkiej uczelni Limerick Institute of Technology, Business with Event Management oraz licznych kursów z zakresu przedsiębiorczości, marketingu i sprzedaży. Posiada 6-letnie doświadczenie jako Event Manager, Przedsiębiorca i Marketingowiec. Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. Prywatnie miłośniczka rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży.

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń m.in. Facebook Marketing, Jak budować biznes w Social Mediach, Jak rozmawiać z klientami z zimnego rynku, oraz kursu Mistrz Grafiki, czyli jak wykorzystywać darmowe narzędzia do projektowania grafiki marketingowej.

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

Pomaga przedsiębiorczym Polakom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów.


Get started now!