Mistrz Obiekcji: bądź o krok do przodu

Jak radzić sobie z obiekcjami w Network Marketingu

Zobacz krótkie video

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN KURS CI POMOŻE

Ten 5 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o skutecznym radzeniu sobie z obiekcjami w marketingu sieciowym, jak im zapobiegać i jak pełnić rolę konsultanta w rozmowach z prospektami. W tym kursie otrzymasz ode mnie praktyczną wiedzę podaną na tacy, jak zostać Mistrzem Obiekcji i jak używać konkretnych argumentów, uświadamiających potencjalnego partnera. Pokażę Ci, jak łatwo możesz poradzić sobie z każdą obiekcją i pytaniem w Twoim biznesie Network Marketingu, poprzez używanie jednego, prostego konceptu, łatwego do powtórzenia natychmiast, dla Ciebie i Twojego zespołu. Idee, które Ci przedstawię, są proste do wdrożenia od zaraz! Po tym mini-kursie, żadna obiekcja nie będzie Ci straszna, a tempo rozwoju Twojego zespołu wzrośnie kilkunastu-krotnie!

Zaoszczędzisz czas

Pokazuję same konkrety i uczę krok po kroku, jak używać konkretnych argumentów w danych obiekcjach, oraz jak im zapobiegać, by w ogóle się nie pojawiały! Wyjaśnię Ci również powód, dlaczego dana obiekcja występuje w Twoich konwersacjach z prospektami. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na rozmowach z potencjalnymi klientami i szybciej zamkniesz relacje. Wykonasz mniej rozmów, natomiast będą one skuteczniejsze! Przyśpieszysz rozwój swojego biznesu i szybciej osiągniesz swoje cele!

Otrzymasz ebooka ze skryptami

Otrzymasz ode mnie podane na tacy, skrypty na najczęściej pojawiające się obiekcje w marketingu sieciowym. Stworzysz swoje własne odpowiedzi na obiekcje, na podstawie prostych konceptów podanych w 55 str. ebooku. Będziesz wykonywać skuteczne rozmowy i stanowczo zamykać konwersacje z prospektami online i offline. Jestem pewna, że będziesz bawić się dobrze podczas tego kursu, a następnie przy wdrażaniu wiedzy w praktykę!

Oszczędzisz pieniądze & będziesz zarabiać więcej !

Dzięki temu kursowi, nauczysz się konkretnie prowadzić konwersacje do pozytywnej finalizacji. Oszczędzisz pieniądze na drogich kursach i szkoleniach, w których jest zbyt dużo teorii, a zbyt mało praktyki i konkretnych przykładów z życia. W tym kursie otrzymasz samo “mięcho” do zastosowania natychmiast w swoim biznesie. Nauczysz się jak w prosty sposób rozmawiać tak, by Twój prospekt chciał dołączyć do Twojego projektu. Kurs przygotuje Cię do nawet najtrudniejszych obiekcji, jakie mogą Ci się “przydarzyć” w konwersacjach z prospektami.

Naucz się dziś radzić z obiekcjami prospektów i zaoszczędź czas na nieskutecznych rozmowach

 • Czy chcesz wykonywać mniej rozmów z potencjalnymi partnerami, zapobiegając pojawieniu się obiekcji, ale nie wiesz jak to zrobić?
 • Czy poświęciłeś czas i energię szkoląc się na temat działania w MLM, ale wciąż nie masz efektów?
 • Chcesz działać profesjonalnie i mieć silną postawę w swoim biznesie?
 • Chcesz prowadzić konwersacje z prospektami, nie obawiając się pytań i obiekcji pojawiających się po pokazaniu prezentacji?
 • Chcesz zbudować swój biznes stabilnie i profesjonalnie, wyróżniając się na tle konkurencji ?
 • Jesteś początkującym Networkerem, który uczy się konkretnie zamykać?
 • Jesteś początkujący i nie masz żadnego doświadczenia w rozmowach z prospektami?
 • Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!


Chcesz zbudować stabilny zespół Network Marketingu bez namawiania i przekonywania ludzi do swojego projektu ?

Wiem, że mnóstwo początkujących osób w marketingu sieciowym, ma małe wyzwanie by doprowadzić rozmowę z potencjalnymi prospektami do pozytywnej finalizacji konwersacji, czyli zapisu do zespołu.

Istnieje kilka sposobów na to, by zapobiec pojawieniu się obiekcji i absurdalnych pytań ze strony prospektów, po przedstawieniu prezentacji. Kiedy je zastosujesz, automatycznie przyśpieszasz rozwój swojego biznesu, gdyż nie musisz później tracić czasu na “tłumaczenie się” i wykonywanie kolejnych rozmów.

Jeśli jesteś świadomy obiekcji, które mogą się pojawić i wiesz jak na nie zareagować, gdy się pojawią, to automatycznie wpływa to na Twoją postawę i pewność siebie. Kiedy jesteś pewny siebie, ludzie traktują Ciebie i Twój projekt poważnie, co sprawia, że interesuje ich to co masz do przedstawienia i częściej decydują się na dołączenie.

Naucz się radzić z obiekcjami, zanim się jeszcze pojawią, by stać się Mistrzem w tej profesji i osiągać swoje cele biznesowe jeszcze szybciej.

 • Jak radzić sobie z z 20 najczęściej pojawiającymi się obiekcjami w Network Marketingu
 • Jak rozmawiać by zapobiec pojawieniu się obiekcji
 • Jak zachować profesjonalną postawę, by traktowano Ciebie i Twój biznes, poważnie
 • Jak zastosować koncept, który działa na każdą obiekcję
 • Jakie zadawać pytania, by prospekci chcieli na nie odpowiadać
 • Jak pełnić rolę profesjonalnego konsultanta w branży
 • Jak rozmawiać mniej i zapisywać więcej
 • Jak przyśpieszyć decyzję o dołączeniu do zespołu
 • Jak konkretnie i stanowczo zamykać
 • Jak się zachować wobec ludzi, którzy są ignorantami

Dla kogo jest ten Kurs

 • dla tych, którzy chcą się nauczyć radzić z obiekcjami, a nie mają kompletnie pojęcia jak to zrobić skutecznie
 • dla tych, którzy chcą się nauczyć zamykać konwersacje, by przyśpieszyć decyzję prospekta
 • dla tych, którzy chcą mieć pewniejszą postawę w branży i pewność siebie
 • dla tych, którzy chcą całkowitej kontroli w rozmowie z prospektami
 • dla tych, którzy działają w branży Network Marketingu, i chcą przyśpieszyć rozwój swojego zespołu

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.


Course Curriculum


  Część 2: Sprawdzony koncept, który działa na każdą obiekcję
Available in days
days after you enroll
  Część 4: Extra wskazówki
Available in days
days after you enroll
  Część 5: Podsumowanie
Available in days
days after you enroll

Get started now!DOŁĄCZ DO INNYCH AMBITNYCH STUDENTÓW I ZBUDUJ SWÓJ STABILNY BIZNES

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?


Ten kurs to pierwszy krok w kierunku zbudowania pewnej postawy w branży Network Marketingu.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z budowaniem zespołu, nie chcesz ciągle słyszeć “nie, to nie dla mnie”, zależy Ci na tym, żeby profesjonalnie wyjaśnić różne informacje prospektowi- jesteś we właściwym miejscu.

Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

 

Poczekaj ! Widziałeś już tą ofertę?

SPRAWDŹ PAKIET MISTRZA & OSZCZĘDŹ NA MOICH NAJPOPULARNIEJSZYCH KURSACH PONAD 600 ZŁ

STAŃ SIĘ MISTRZEM MLM

(ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY PROMOCYJNEJ, TUTAJ)

Get started now!Frequently Asked Questions


Kiedy kurs rozpoczyna się i kończy?
Kurs rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny kurs online - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za kurs?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt