Mistrz Grafiki i Projektowania dla początkujących i nie tylko

W tym kursie otrzymasz ode mnie praktyczną wiedzę, jak zostać Mistrzem Grafiki i własnych projektów, tworząc spójną markę online

Chcę dostęp do Kursu

Zobacz krótkie video:

Ten kurs online nauczy Cię, jak korzystać z Canva i innych darmowych programów, aby tworzyć projekty dla Twojego biznesu lub budowania spójnej marki.

Osobiście używam od lat, bezpłatnych programów do budowania marki i rozwijania biznesu online. Opracowałam system, który pozwoli Ci nauczyć się tego, co powinieneś wiedzieć, tylko tego co potrzebujesz, by stać się niezależnym grafikiem. Gwarantuję Ci, że ten kurs to będzie dla Ciebie świetna zabawa!


 • Czy chcesz stworzyć własną grafikę do mediów społecznościowych lub Internetu, ale nie wiesz od czego zacząć?
 • Czy poświęciłeś czas i energię szukając na Google samouczków do projektowania graficznego online, aby w końcu przekonać się, że straciłeś czas
 • Chcesz tworzyć profesjonalnie wyglądającą grafikę w krótkim czasie za pomocą bezpłatnych narzędzi?
 • Chcesz być niezależnym Projektantem własnych grafik, bez konieczności zlecania każdego projektu, specjalistom, przy okazji oszczędzając na tym fortunę ?
 • Chcesz zbudować swoją markę online, wyróżniając się na tle konkurencji ?
 • Jesteś totalnym amatorem, jeśli chodzi o technologię i obsługę trudnych programów?
 • Jesteś początkujący i nie masz żadnego doświadczenia w projektowaniu grafik?
 • Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!

Wiem, że mnóstwo początkujących osób ma małe wyzwanie by móc się wyróżniać na Facebook, spośród milionów użytkowników. Ważne jest by tworzyć swoją markę już od samego początku....

Co możesz zrobić, to zatrudnić profesjonalnych grafików lub poszukać specjalnych programów do projektowania. Natomiast możesz nie mieć pojęcia jak ich używać, nie masz czasu na naukę Photoshopa lub innych ciekawych programów graficznych (które nie oszukujmy się, nie są zbyt łatwe dla początkujących).Dodatkowo, często są to płatne programy, na które nie masz budżetu.
Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że rozwijasz się z Twoim biznesem online, w mediach społecznościowych, i nie chcesz wydawać pieniędzy na grafików i programy do projektowania, to mam dla Ciebie mega niespodziankę !!!
Stworzyłam mini-kurs, gdzie pokazuję krok po kroku jak stworzyć samemu piękne grafiki, plakaty, infografiki, banery, logo itp.
Możesz niezależnie wykreować profesjonalne i wyróżniające się na tle konkurencji, grafiki w kilka minut! Nie wydając na to ani jednej złotówki ! Pokażę Ci jak to zrobić.


DLA KOGO JEST TEN KURS

 • dla tych, którzy chcą się nauczyć projektowania grafik, a nie mają kompletnie doświadczenia w żadnym programie graficznym
 • dla tych, którzy chcą przyciągnąć docelowych odbiorców i zdobyć uwagę obserwujących / klientów
 • dla tych, którzy chcą całkowitej kontroli nad swoim brandingiem i budowaniem spójnej marki
 • dla tych, którzy działają w branży Network Marketingu, zwłaszcza na Facebooku
 • początkujący, średnio zaawansowani i zaawansowani użytkownicy Canva

Przedstawiam Ci MINI KURS PROJEKTOWANIA GRAFIKI W CANVIE.

Nie potrzebujesz specjalnych umiejętności kodowania, photoshop, itp. Wszystkie prace wykonujesz na gotowych szablonach. Gdy poznasz ze mną Canvę, Twoje życie w internecie już nigdy nie będzie takie samo ! Nauczysz się używać darmowych narzędzi dostępnych w internecie by zbudować własną markę online.
Stworzysz kompletnie nowy, świeży look siebie i swojej firmy. Jestem pewna, że będziesz bawić się dobrze !


W tym mini-kursie nauczysz się:

 • Jak tworzyć wyróżniające się i przyciągające uwagę grafiki (w formie cytatów, porad, cykli tematycznych, infografik itp). Krok po kroku,
 • Jak zrobić idealny projekt do reklamy na Facebooku, który wyróżni się na tle innych reklam i powoduje chęć kliknięcia w nią,
 • Jak tworzyć wyróżniający się baner na facebooku, twitter, youtube i innych platformach
 • Jak tworzyć pliki PDF/ebook/poradnik/okładkę do ebooka, za pomocą gotowych szablonów
 • Jak zrobić własne logo (Canva + inny darmowy program)
 • Jak zrobić ulotki, plakaty, broszury i inne grafiki

OTRZYMASZ EXTRA BONUSY:

 • + BONUS: 20 pomysłów na angażujące posty w Twojej branży
 • + BONUS: Planner tygodniowy postów na Facebooka
 • + BONUS: 20 stron z których pobierzesz zdjęcia za darmo do swoich projektów i grafik
 • + BONUS: 7 darmowych aplikacji na Adroid i iOS do projektowania grafik
 • + BONUS: 10 pomysłów na Lead Magnet & Przewodnik tworzenia własnego ebooka dla klientów
 • + BONUS: Przewodnik kreowania reklamy na FacebookuCzy wiesz, że projekty profesjonalnych grafików zazwyczaj są wycenione średnio min. 190zł za jeden baner !!!

Ceny projektów ulotek zaczynają się od 150zł - wzwyż, a projekt logo to min. 800zł !!!
(Zobacz na stronach www, jakie są ceny profesjonalnych designów w celu tworzenia własnej marki).
Wiesz dobrze, jak ważny jest marketing w Twoim biznesie, i wiesz, że nie możesz zignorować tak ważnej aktywności jak budowanie profesjonalnego wizerunku.
Dlatego myślę, że moje rozwiązanie dla Ciebie, może oszczędzić Ci dużo budżetu.
Naucz się dziś robić wszystkie projekty samemu i zaoszczędź tysiące złotych na usługach grafików !

Większość moich grafik i zdjęć tworzonych jest regularnie w programie Canva.com ( praktycznie każdego dnia)...

Część ich widzisz u mnie na blogu, Facebooku oraz Instagramie ....


Ty też możesz kreować własne grafiki, samemu w kilka minut! Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku.

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?

Ten kurs to pierwszy krok w kierunku poznania Canvy oraz samodzielnego projektowania i zarządzania własną marką

jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem i chcesz zbudować swoją markę dla siebie, nie chcesz ciągle prosić Grafików o pomoc, zależy Ci na tym, żeby samodzielnie aktualizować i zarządzać własnymi projektami - jesteś we właściwym miejscu. Nie tylko poznasz strukturę działania Canvy, ale zbudujesz własną markę, branding i logo bez potrzeby umiejętności programistycznych (np. Photoshop'a itp). Mini Kurs Projektowania jest dokładnie tym, czego osoba bez umiejętności technicznych potrzebuje...


Get started now!Course Curriculum 

Poczekaj ! Widziałeś już tą ofertę?

SPRAWDŹ PAKIET MISTRZA & OSZCZĘDŹ NA MOICH NAJPOPULARNIEJSZYCH KURSACH PONAD 600 ZŁ

STAŃ SIĘ MISTRZEM MLM

(ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY PROMOCYJNEJ, TUTAJ)

Get started now!Frequently Asked Questions


Kiedy kurs rozpoczyna się i kończy?
Kurs rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny kurs online - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za kurs?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt


I nawet jeśli miałeś dotychczas do czynienia z Canvą, to jestem pewna, że nie korzystasz z nawet połowy możliwości potencjału tej aplikacji. W kursie Mistrz Grafiki, wraz ze mną odkryjesz cały potencjał tego programu i zobaczysz co jeszcze możesz stworzyć, by przyciągnąć jeszcze więcej klientów! Po każdej lekcji stworzysz swój własny projekt!

Po tym kursie będziesz bez problemu projektować swoje własne grafiki i budować silną markę online. Swobodnie będziesz potrafił zrobić projekt na Social Media w mniej niż 5 minut, tym samym zapadając w pamięć klientów i budując swój profesjonalny wizerunek.

Get started now!