Mistrz Facebooka: Jak zautomatyzować biznes MLM przez Facebooka

Jak skutecznie wykorzystać Facebooka do biznesu i Jak zautomatyzować biznes MLM

   Watch Promo

Zobacz krótkie video:

Naucz się jak skutecznie działać na Facebooku by budować biznes MLM w tempie ekspresowym i jak zautomatyzować biznes by działał 365 dni/24hW kursie otrzymasz ode mnie same konkrety! Wiedzę jakiej nie ma 95% Twojej konkurencji! Stworzysz system, który działa, nawet jak śpisz! Oszczędzisz mnóstwo czasu i zarobisz dwa razy więcej!

Staniesz się Mistrzem Facebooka ! W kursie nauczy się:

 • Jak zacząć działać na Facebooku krok po kroku
 • Gdzie szukać ludzi (odkryjesz pełen potencjał Facebooka!)
 • Jak założyć fanpage i jak go prowadzić
 • Jak założyć grupę na facebooku i zbudować lojalną społeczność
 • Jak prowadzić grupę na facebooku by zamienić obserwujących w kupujących
 • Jak zautomatyzować działania na Facebooku (stwórz system, który działa przez 24h/365 dni w roku)
 • Jak rozmawiać na Messenger z obcymi ludźmi, i jakie strategie nawiązywania relacji, użyć
 • Jak ustalić avatar klienta, czyli kim jest Twój klient i kim jest Twój partner biznesowy
 • Jak wykorzystać narzędzie Audience Insights do szukania klientów i konkretnych partnerów
 • Jak znaleźć klientów na Facebooku krok po kroku
 • Poznasz mój Sekret #1 na rekrutację na Facebooku
 • Jak zrobić reklamę na Facebooku
 • Dowiesz się jakich błędów nie popełniać podczas działania na Facebooku
 • #BONUS: jak zrobić Landing Page za darmo bez posiadania swojej strony internetowej
 • #BONUS: jak zrobić listę mailingową i ustawić automatyzację email marketing
 • #BONUS: jak zautomatyzować proces rekrutacji na Facebooku, gdzie będziesz mógł poświęcać 5-10h tygodniowo na swój biznes MLM

Plus do tego otrzymasz Ćwiczenia w PDF i konkretne instrukcje do wydrukowania. Ten kurs to w 95% praktyka, i 5% teorii :)

Niezwykle przemyślany kurs i praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz!

Jak mieć więcej czasu i lepsze efekty, budując biznes Network Marketingu, przez Facebooka?

Jak generować leadów i klientów na autopilocie w biznesie MLM?

Zawartość kursu została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić czas poświęcony na budowanie biznesu Network Marketingu, wykorzystując Facebooka i narzędzi ułatwiających pracę online.

Co zrobić, żeby Twój biznes kręcił się bez Twojego udziału?

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Czy dałoby się zrobić tak, żeby biznes MLM działał niezależnie od tego, czy Ty pracujesz, śpisz czy aktualnie podróżujesz ?

Czy nie chciałbyś oszczędzić czasu na szukaniu klientów i rozmawianiu z ludźmi na Facebooku, by móc spędzać czas na to co lubisz robić ?

Czy nie chciałbyś zaplanować strategicznie biznesu i działania, zamiast zastanawiać się gdzie popełniasz błąd i wciąż nie mieć efektów ?

Czy ciągły brak efektów, nie odbiera Ci czasem trochę radości z rozwijania Twojego biznesu Network Marketingu?

Może powinieneś się skupić na inny działaniach ? Ważniejszych aktywnościach, które skutecznie będą pomnażać Twoje dochody ? Nawet, jeśli będziesz poświęcał o połowę, mniej czasu ....

Lecz jak to zrobić, gdy biznes Network Marketingu to biznes relacji i każdemu klientowi trzeba poświęcić czas ? Czy jest to w ogóle możliwe, żeby automatyzować ten biznes ?

Możliwe, że żyjesz nadzieją, że jak tylko zbudujesz duży zespół , to wszystko się jakoś ułoży i wreszcie będziesz miał więcej czasu ( i pieniędzy) na spełnianie marzeń ...

Zastanawiałeś się kiedy to nastąpi ? Ile czasu jeszcze będziesz musiał spędzić na Facebooku, by zbudować swój wymarzony zespół ? Ile jeszcze rozmów przeprowadzisz, zanim znajdziesz „tych konkretnych ludzi” ?

Mam dla Ciebie rozwiązanie. Jeśli chcesz przyśpieszyć proces budowania swojego zespołu i zwiększyć swoje dochody, to system który Ci zaproponuje, będzie dla Ciebie idealny.

Bez względu na to, czy już masz zespół czy dopiero planujesz zbudować swój zespół lub jesteś w trakcie budowania i masz marne efekty, ta wiedza którą się z Tobą podzielę, będzie dla Ciebie bardzo pomocna. Dlaczego ? Ponieważ przedstawię Ci mój system automatyzacji biznesu Network Marketingu. Krok po kroku, dla początkujących i dla średnio zaawansowanych. Ustawisz swoją machinę, która będzie ściągać dla Ciebie konkretnych klientów przez 365 dni/24h.

Kurs składa się z dwóch części: pierwsza to wyjaśnienie podstawowych działań i zasad budowania biznesu Network Marketingu na Facebooku dla początkujących, a druga część to wejście na drugi level, czyli zautomatyzowanie tych wszystkich działań w taki sposób, by spędzać minimum czasu na poszukiwanie klientów i partnerów.

Po kursie, skupisz się na tym, by zbudować system, które spowoduje, że klienci zaczną się ustawiać przed Twoimi drzwiami, gotowi, by skorzystać z tego, co masz do zaoferowania.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że trafisz do klientów, którzy z chęcią kupią to co masz w ofercie, to znaczy, że nie będziesz musiał ich do niczego przekonywać. Nie będziesz musiał być nachalnym sprzedawcą, którego wszyscy unikają i ignorują. Wystarczy, że dobrze to zaprezentujesz, za pomocą narzędzi, które Ci pokaże w tym kursie.

Skoncentrujesz się na tym, co jest naprawdę ważne. Zaczniesz budować swój biznes w taki sposób, żeby krok po kroku zaczął on działać bez Twojego udziału. Wreszcie będziesz miał więcej czasu na podróże i spełnianie marzeń.

To wszystko jest możliwe, choć teraz pewnie nie dowierzasz....

Dlaczego?

Dzięki możliwościom automatyzacji jakie daje internet i dostępnych w nim narzędzi, które ułatwiają pracę, internetowym przedsiębiorcom.

To dzięki temu narzędziu, możesz prowadzić swoją firmę na autopilocie- globalnie. Możesz tak ustawić system, aby zdobywał dla Ciebie nowych klientów , którzy będą gotowi na kupowanie od Ciebie Twoich produktów lub dołączenie do Twojego zespołu.

Co więcej, narzędzia, które przedstawię Ci, dostępne w internecie są bezpłatne. I korzystając z wersji darmowej, tych narzędzi, możesz ustawić świetnie prosperujący, dochodowy biznes. W ten sposób zbudujesz mocny dochód pasywny, który da Ci zabezpieczenie na przyszłość.

Jak więc to zrobić?

Pokazuję to krok po kroku w kursie, który dla Ciebie zaprojektowałam i przygotowałam mój autorski system. W kursie w którym dzielę się własnym doświadczeniem i przetestowanym systemem automatyzacji. Otrzymasz ode mnie konkretne rozwiązania, które możesz zastosować natychmiast w swoim biznesie.

Przedstawiam Ci narzędzia, które od razu możesz zastosować do budowania Twojego automatycznego biznesu, nawet jeśli nie masz doświadczenia, a technologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że system którego Cię nauczę, możesz zastosować w każdym innym biznesie online. Więc jak już ustawisz jeden system i jeden biznes, to będziesz mógł rozwijać kolejny, stawiając go na fundamentach takiej samej strategii, automatyzacji. Więc ta wiedza może być podstawą do zdywersyfikowania Twojego biznesu online.


Get started now!Course Curriculum


  #6 Odkryj mój sekret #1 na rekrutację na Facebooku
Available in days
days after you enroll
  #7 Audience Insights – skuteczne, darmowe narzędzie do szukania klientów
Available in days
days after you enroll
  #8 Jak stworzyć reklamę na Facebooku
Available in days
days after you enroll
  #9 Jakich błędów nie popełniać, gdy działasz online
Available in days
days after you enroll
  #13 System, który działa 365 dni w roku / 24h na dobę: Podsumowanie
Available in days
days after you enroll

 

Poczekaj ! Widziałeś już tą ofertę?

SPRAWDŹ PAKIET MISTRZA & OSZCZĘDŹ NA MOICH NAJPOPULARNIEJSZYCH KURSACH PONAD 600 ZŁ

STAŃ SIĘ MISTRZEM MLM

(ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY PROMOCYJNEJ, TUTAJ)

Get started now!Dla kogo jest skierowany ten kurs?

W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w Network Marketingu, działając online w sposób skuteczny i zautomatyzowany.

Czego się nauczę?

Uczestnicy kursu będą potrafili budować biznes Network Marketingu na Facebooku, oraz będą potrafili stworzyć system, który zautomatyzuje najważniejsze działania. Od określenia kto jest idealnym klientem i partnerem, poprzez stworzenie systemu pozyskiwania właśnie tych osób do zespołu. System stworzony do ciągłego przypływu nowych klientów i rozwoju zespołu MLM.

Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera. Chęć do nauki :)

Zobacz w podsumowaniu jak wygląda kurs Mistrz Facebooka - automatyzacja biznesu MLM

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu Mistrz Facebooka, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.

BĄDŹ PRZED SWOJĄ KONKURENCJĄ! TO WIEDZA, KTÓREJ NIE MA 98% OSÓB W BRANŻY MLM !

WARTOŚĆ TEGO KURSU NA PODSTAWIE KONKURENCYJNYCH KURSÓW ONLINE, KTÓRE MUSIAŁBYŚ KUPIĆ OSOBNO, BY "SKLEIĆ" W CAŁOŚĆ STRATEGIĘ DZIAŁANIA W NETWORK MARKETINGU TO: 2247 zł (oszczędzasz aż 70%) !

Get started now!Frequently Asked Questions


Kiedy kurs rozpoczyna się i kończy?
Kurs rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny kurs online - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jaką mam gwarancję, że będę mieć efekty po tym kursie ?
Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursie, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie skrypty i schematy w sposób jaki jest przedstawiony w lekcjach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce !!!
Jakie istnieją metody płatności za kurs?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt