Jak zbudować zespół liczący ok 1000 osób w mniej niż rok

Genialny sposób na zbudowanie dochodu pasywnego i stabilnego zespołu w MLM

Chcę otrzymać dostęp do szkolenia


W szkoleniu "Jak zbudować zespół ok. 1000 osób w mniej niż rok" przekażę Ci moją autorską strategię działania dla zespołu, by była duplikacja i ciągły rozwój nowych liderów.

Strategia, którą Ci pokażę jest podzielona na dwa typy działania: szybkie tempo i wolne tempo, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepszą strategię dla siebie i swojego zespołu.

Co zawiera Szkolenie: "Jak zbudować zespół ok. 1000 osób w mniej niż rok"

 • Jaką strategię działania obrać, by Twój zespół się rozwijał od samego początku
 • Na czym polega fenomen Marketingu Sieciowego
 • Jak wygląda proces budowania zespołu na tle roku
 • Wybieranie swoich partnerów biznesowych do współpracy
 • Jak poprowadzić nowe osoby, by miały pierwsze efekty finansowe
 • Co zrobić, żeby w mniej niż rok w Twoim zespole było ponad 1000 osób
 • Jak nastawić się strategicznie każdego miesiąca, by osiągać swoje cele

Cena tego szkolenia to 147 zł!

Natomiast teraz możesz otrzymać dostęp za jedyne 47zł !

(oferta limitowana)


Get started now!Poznaj niezwykły sposób na zbudowanie dochodu pasywnego w mniej niż rok!

To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie "skopiować" moje strategie do swojego biznesu, zwłaszcza jeśli nie masz żadnej strategii na rozwój swojego zespołu!

Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się skutecznej duplikacji w MLM, najprostszymi sposobami, które będziesz mógł zastosować, nawet jeśli jesteś "zielony" i nie wiesz od czego zacząć swoje działanie w biznesie.

Otrzymasz informacje, jakimi wcześniej nie dzieliłam się w żadnym szkoleniu oraz w Social Mediach! To szkolenie otwiera oczy na możliwości budowania sieci partnerów biznesowych i potencjał finansowy Marketingu Sieciowego.

Dzięki tej wiedzy, rozwijanie Twojej struktury, będzie dla Ciebie zrozumiałe, uporządkowane i strategicznie zaplanowane, byś nie tracił czasu na ciągłe poszukiwania skutecznych strategii rozwoju zespołu. Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju, jeśli tylko zastosujesz w praktyce taktyki, jakie pokazuję Ci w tym 1 godzinnym szkoleniu.

Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób z branży MLM, zaczynających działanie w branży.

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób w MLM, działających w branży
 • poznasz narzędzia systemu duplikacji, jakich większość osób nie stosuje
 • poznasz podstawowe zasad skutecznego działania w MLM, by awansować na kolejny poziom w swoim planie marketingowym
 • dowiesz się, jak wygląda proces duplikacji w zespole
 • nauczysz się, jak działać strategicznie
 • dowiesz się, jak zautomatyzować biznes poprzez rozwój jednej skutecznej strategii działania
 • nauczysz się jak motywować zespół, poprzez pokazanie liczb i możliwości zarobkowych na tej strategii
 • otrzymasz "ściągę" do pobrania: Strategia Duplikacji do wprowadzenia natychmiast w PDF

Otrzymasz ponad 1 godzinę cennych wskazówek, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. Cena szkolenia to tylko 147 zł, natomiast teraz możesz otrzymać to szkolenie, za jedyne 47 zł !!!

Oszczędzasz aż 100 zł i co najważniejsze CZAS!

(oferta limitowana)

Get started now!Zobacz czego nauczysz się w tym szkoleniu

Frequently Asked Questions


Kiedy szkolenie rozpoczyna się i kończy?
Szkolenie rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do tego szkolenia ?
Co powiesz, na dostęp do szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego szkolenia tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za szkolenie?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt


Get started now!