Jak w 1 godzinę dziennie, działać na Facebooku w MLM? 1 strategia

Jedna skuteczna strategia budowania listy kontaktów na Fb + skrypt schematu rozmowy

Chcę otrzymać dostęp do szkolenia


W szkoleniu "Jak w 1 godzinę dziennie, działać na Facebooku w MLM? Jedna skuteczna strategia + skrypt rozmowy" przekażę Ci bardzo proste wskazówki do wdrożenia natychmiast, które pozwolą Ci oszczędzić mnóstwo czasu, na poszukiwaniu ludzi do swojego zespołu MLM. Po raz pierwszy dzielę się jedną z moich najskuteczniejszych strategii, którą stosowałam każdego dnia przez godzinę dziennie, dzięki czemu budując nieskończoną ilość kontaktów z zimnego rynku z Facebooka. W szkoleniu również pokażę Ci moje najlepsze skrypty w połączeniu z tą strategią, dzięki której oszczędziłam czas na zbędnych, długich rozmowach na messenger. Pokażę Ci jak bezpośrednio przejść do sedna i przedstawić propozycję oferty.

W TYM SZKOLENIU:

 • Jak działać na Facebooku w 1 godzinę dziennie, by mieć efekty w MLM
 • Co zrobić, żeby Twoja lista nabrała tempa w rozwoju nowych kontaktów
 • Jak przechodzić w rozmowie, konkretnie do przedstawienia możliwości biznesowej
 • Jak w mniej niż 10 min znaleźć 100 osób na listę Twoich kontaktów, korzystając tylko z jednej strategii działania na Facebooku
 • Jak rozmawiać z zimnymi kontaktami, poznanymi na Facebooku, krok po kroku (przykładowy skrypt z mojego doświadczenia)
 • Jak usystematyzować swoją pracę na co dzień, by być konsekwentnym w działaniu
 • Jak oszczędzić czas na szukaniu ludzi do MLM
 • Otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty
 • Przełamiesz obawy przed rozmowami przez messenger
 • Otrzymasz wiedzę podaną na tacy, jakiej nie ma 95% Twojej konkurencji
 • Otrzymasz: nagrany trening w formie wideo, ponad 1 godzinę konkretnej wiedzy i praktycznych wskazówek! Dostęp na czas nieograniczony! Zero "lania wody"! Sam konkret!
 • Otrzymasz notatki do pobrania w PDF

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

TERAZ TO SZKOLENIE MOŻESZ KUPIĆ ZA JEDYNE 47zł! (oszczędzasz 100zł!)


Get started now!Course Curriculum


  Jak stosując jedną, prostą strategię na Facebooku, możesz szybko znaleźć swoje pierwsze osoby do zespołu MLM ?
Available in days
days after you enroll

Get started now!Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt


Frequently Asked Questions


Kiedy szkolenie rozpoczyna się i kończy?
Szkolenie rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do tego szkolenia ?
Co powiesz, na dostęp do szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego szkolenia tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za szkolenie?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. 30St = 30 Strategii) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy
Czy ta strategia była już wcześniej przedstawiana, w którymś z Twoich szkoleń?
Nie. Strategia, którą pokazuję w tym szkoleniu, jest przedstawiona po raz pierwszy przeze mnie spośród wszystkich materiałów, jakie kiedykolwiek udostępniłam czy nagrałam. Ta strategia jest omówiona szczegółowo krok po kroku, gdzie pokazuję Ci na ekranie, co zrobić, by dosłownie "Skopiować" to działanie i w jaki sposób poprowadzić rozmowę, przedstawiając Ci pełen skrypt, który osobiście stosowałam, przy tej strategii. Szkolenie trwa ponad godzinę czasu i jest skoncentrowane tylko i wyłącznie na praktycznych wskazówkach JAK masz działać z tą strategią na co dzień, by mieć efekty.

Get started now!