Jak ustalić cele i zrobić plan działania w MLM, krok po kroku

Krok po kroku jak zaplanować działanie w MLM by zrealizować swoje cele

Zacząłeś swój nowy biznes MLM? Postawiłeś cele? Zrobiłeś plan działania? Wiesz co masz robić i kiedy masz robić… ale nagle pojawia się w Twojej głowie tysiąc wymówek “czemu by tego nie zrobić teraz”, “może by tak przełożyć na później”, “zrobię to wieczorem”, “zrobię to weekend” lub kompletnie poddajesz się i odkładasz to na następny tydzień, miesiąc (rok???)……. Motywacja zaczyna spadać, a wraz z motywacją wiara, że “uda” Ci się cokolwiek osiągnąć. W rezultacie przestajesz wierzyć, że zasługujesz na sukces i się wycofujesz… po to by za miesiąc, dwa lub rok znowu “spróbować” działać…..

Być może powodem ciągłego odkładania swoich marzeń, jest niepoprawna taktyka stawiania sobie ambitnych celów oraz tworzenie nieskutecznego planu działania w Twoim biznesie MLM?


W szkoleniu "Jak ustalić cele i zrobić plan działania w MLM, by osiągnąć sukces" przekażę Ci moje najlepsze wskazówki do wdrożenia natychmiast, dzięki którym krok po kroku wyznaczysz realistyczne cele, zrobisz skuteczny plan działania i zrealizujesz go!

Dzielę się najlepszymi strategiami planowania biznesu z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście osiągać moje cele każdego miesiąca, tym samym organizując moją pracę online i oszczędzając dużo czasu na zbędnych działaniach.


Co zawiera Szkolenie: "Jak ustalić cele i zrobić plan działania w MLM, by osiągnąć sukces":

 • Od czego zacząć planowanie celów w biznesie Marketingu Sieciowego
 • Dlaczego warto postawić sobie cele & zrobić plan działania
 • 5 kroków do zdefiniowania kluczowych wskaźników efektywności
 • Jak wyznaczyć cele w Twoim biznesie MLM
 • Jak zaplanować swoje cele pośrednie
 • Jak wyznaczyć priorytety
 • Jak zaplanować swój rozwój osobisty w MLM
 • Jak zrobić plan działania online & offline , by zrealizować swoje cele
 • Jak zaplanować działanie na Facebooku
 • Jak kontrolować drogę do celu
 • Jak śledzić postępy miesięczne i roczne
 • Jak ustalić swoją wizję
 • Jak skutecznie zarządzać swoim czasem
 • Przykładowy dzień Networkera: jak wygląda praca na codzień krok po kroku
 • Na czym się skupiać, by efektywnie działać i awansować : jak działać online i jak działać offline
 • Czemu nie masz efektów ? (19 możliwych powodów)
 • Co zrobić, by mieć efekty ? (17 podstawowych zasad skutecznego Networkera)
 • Podsumowanie szkolenia


Cena tego szkolenia to 147 zł!

Natomiast teraz możesz otrzymać dostęp za jedyne 97zł !

(oferta limitowana)


Get started now!Szkolenie stworzyłam po to, abyś w końcu zaczął realizować SWOJE cele oraz abyś stworzył PLAN działania i krok po kroku zbliżał się do upragnionego celu.

To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast wdrożyć moje strategie do swojego biznesu, by strategicznie zaplanować swoje cele i działanie w biznesie Network Marketingu. Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się wyznaczać cele tygodnia, miesiąca i roku, a zarazem robić skuteczny plan działania, by móc zrealizować to, co sobie założysz. Dzielę się szczegółowo w jaki sposób ja zawsze planowałam swoje cele, zwłaszcza w działaniu na Facebooku, oraz w jaki sposób robiłam plan działania krok po kroku, by przybliżać się do mojego celu głównego.

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób działających MLM
 • poznasz narzędzia planowania biznesu, które ułatwią Ci realizacje Twoich celów
 • dowiesz się, jak wypracować sobie dobry nawyk stawiania celów na codzień, by zawsze mieć dobry plan działania i nie tracić czasu na zbędne aktywności
 • odkryjesz sposoby śledzenia postępów, w drodze do Twojego celu głównego
 • dowiesz się, jak nabrać pewności siebie w wyznaczaniu celów w swoim biznesie
 • dowiesz się, jak działać przez internet, na codzień
 • nauczysz się robić skuteczną autorefleksję, by móc podsumować dotychczasową wiedzę i doświadczenie, a następnie wykorzystać to w działaniu na codzień
 • otrzymasz "gotowce" do pobrania: Przewodnik Biznes Plan Network Marketingu, Zeszyt ćwiczeń do wyznaczania celów, Przewodnik zarządzania czasem, Notatki ze szkolenia w PDF

Otrzymasz ponad 2 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. Cena szkolenia to tylko 147 zł, natomiast teraz możesz otrzymać to szkolenie wraz ze wszystkimi materiałami do pobrania, za jedyne 97 zł !!!

Oszczędzasz aż 50 zł i co najważniejsze CZAS!

(oferta limitowana)

Get started now!Frequently Asked Questions


Kiedy szkolenie rozpoczyna się i kończy?
Szkolenie rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do tego szkolenia ?
Co powiesz, na dostęp do szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego szkolenia tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za szkolenie?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Zrealizuj swoje plany, cele i marzenia!

Get started now!Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt