Jak skutecznie prowadzić mistrzowski zespół w MLM

Co zrobić żeby w Twoim zespole nastąpiła duplikacja & rozwój

Chcę otrzymać dostęp do szkolenia

W szkoleniu "Jak skutecznie prowadzić mistrzowski zespół w MLM" przekażę Ci moje najlepsze wskazówki do wdrożenia natychmiast, które zwiększą potencjał Twojego biznesu, poprzez zorganizowaną duplikację i specjalnie opracowany system, łatwy do powtórzenia, przez każdego nowego członka zespołu. Dzielę się najlepszymi strategiami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście prowadzić zespół online od pierwszych tygodni mojego działania, tym samym automatyzując rozwój mojego zespołu.

Co zawiera Szkolenie: Jak prowadzić Mistrzowski Zespół w MLM?

 • Co to znaczy „Sesja Strategiczna w MLM”
 • Jaki jest cel Sesji? Po co stosuje się Sesję Strategiczną
 • Jak wprowadzić nowego partnera biznesowegodo zespołu?
 • Co konkretnie ustalić z Twoim nowym partnerem?
 • Jak skutecznie poprowadzić cały zespół przez internet
 • Jak przeprowadzać narady grupowe?
 • Jak pracować z grupą na codzień, by osiągnąć sukces w biznesie
 • Jak być skutecznym Liderem MLM
 • Kodeks honorowy- zasady zespołu
 • 11 Sesji Strategicznych do rozwoju samodzielnych liderów w biznesie
 • Jak wprowadzić nowego klienta do zespołu i zaopiekować się nim, by pozostał lojalny
 • Podsumowanie szkolenia

Cena tego szkolenia to 297 zł!

Natomiast teraz możesz otrzymać dostęp za jedyne 147zł !

(oferta limitowana)


Get started now!Przebyłam drogę, którą Ty teraz podążasz.

To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie "skopiować" moje strategie do swojego zespołu, by rozwijać swoją organizację i zarządzać zespołem zdalnie. Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się prowadzić zespół, który będzie się duplikował, czyli "rozmnażał", ponieważ stworzysz SYSTEM, łatwy do powtórzenia przez każdego nowego członka zespołu.

Otrzymasz informacje, jakimi nigdzie wcześniej się nie dzieliłam! Całą wiedzę czerpię z własnych doświadczeń prowadzenia zespołu, głównie przez internet. Dzięki tej wiedzy budowanie, zarządzanie i duplikacja w zespole, będzie uporządkowana, a Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju. Unikniesz błędów, jakie popełnia większość liderów branży w biznesie Marketingu Sieciowego.

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość liderów MLM
 • poznasz narzędzia systemu duplikacji, których nie stosuje 90% liderów w branży
 • otrzymasz narzędzia do skutecznego prowadzenia nowych osób w Twoim biznesie MLM
 • poznasz 11 konkretnych kroków, do rozwoju SAMODZIELNYCH liderów, którzy będą potrafili rozwijać swoje zespoły, bez Twojej ingerencji
 • dowiesz się, jak wypracować zaufanie i pozytywne relacje w całym zespole
 • odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz miał kontrolę nad rozwojem swojego biznesu MLM
 • poznasz najważniejsze zasady budowania mistrzowskiego zespołu MLM
 • nauczysz się, jak pracować z liderami na codzień oraz jak zainicjować duplikację w ich zespołach
 • poznasz narzędzia, które osobiście zastosowałam w swoim zespole, dzięki czemu zautomatyzowałam działania i zyskałam więcej czasu dla siebie
 • dowiesz się, jak zarządzać zespołem przez internet, stosując najprostsze narzędzia
 • odkryjesz, jak budować zaangażowanie w zespole
 • otrzymasz "gotowce" do pobrania: Przewodnik wprowadzenia nowego partnera do zespołu, Kodeks Honorowy, Plan Rozwoju Liderów w 11 krokach, Przewodnik zarządzania czasem
 • nauczysz się, jak budować odpowiedzialność w zespole
 • dowiesz się, jak być skutecznym Liderem MLM i wzniesiesz swój biznes na kolejny level

Otrzymasz prawie 4 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. Cena szkolenia to tylko 297 zł, natomiast teraz możesz otrzymać to szkolenie wraz ze wszystkimi materiałami do pobrania, za jedyne 147 zł !!!

Oszczędzasz aż 150 zł i co najważniejsze CZAS!

(oferta limitowana)

Get started now!Course Curriculum


  Zawartość szkolenia;
Available in days
days after you enroll

Frequently Asked Questions


Kiedy szkolenie rozpoczyna się i kończy?
Szkolenie rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do tego szkolenia ?
Co powiesz, na dostęp do szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego szkolenia tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za szkolenie?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt


Get started now!