Jak robić skuteczny follow up w MLM & efektywnie zamykać

Najważniejszy krok w biznesie Marketingu Sieciowego, czyli jak zamykać krok po kroku

Chcę dostęp do szkolenia

W szkoleniu "Jak robić skuteczny follow up w MLM" przekażę Ci moje najlepsze metody zamykania sprzedaży w Marketingu Sieciowym, do wdrożenia natychmiast w Twoim biznesie MLM, i przyśpieszył rozwój swojej struktury.

Dzielę się najlepszymi wskazówkami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 60 osób do mojego zespołu, w 6 miesięcy od startu w biznesie, pomimo, że nie miałam żadnego doświadczenia w MLM i nigdy nie pracowałam w sprzedaży bezpośredniej.

Co zawiera Szkolenie: "Jak robić skuteczny follow up w MLM"

 • Czym jest follow up w MLM
 • Elementy niezbędne do sukcesywnego follow up-u
 • Dlaczego Twój follow up nie odnosi pozytywnego skutku?
 • Jakie są konsekwencje braku follow up ?
 • Mój przepis na sukces w follow upie
 • Zrozum 12 kroków procesu rekrutacji do Marketingu Sieciowego
 • Jak robić skutecznie Follow up? Przykładowe skrypty
 • Follow up do osób z którymi „spaliłeś kontakt”. Przykładowe skrypty
 • Follow up zamykający kontakt tkz. „ostateczny”. Przykładowe skrypty
 • Najczęstsze powody dlaczego ludzie wciąż się wahają przed podjęciem decyzji
 • Siedem przykazań skutecznego sprzedawcy
 • Co zrobić, żeby zapisać pierwsze 2 osoby do zespołu ?
 • Przepis: Co zrobić by przyśpieszyć nowe rejestracje ?
 • Podsumowanie szkolenia i zasady do zapamiętania

Cena tego szkolenia to 147 zł!

TERAZ MOŻESZ KUPIĆ W OFERCIE SPECJALNEJ ZA JEDYNE 97 zł!
Get started now!Zobacz co znajdziesz w szkoleniu


Czy wiesz, że "follow up" to najważniejszy krok w procesie rekrutacji do MLM? W tym szkoleniu poznasz techniki, jak krok po kroku zamykać sprzedaż, by otrzymać pozytywną reakcję swojego potencjalnego klienta.

To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie "skopiować" moje strategie do swojego biznesu, jeśli również chcesz rozwijać się online (lecz możesz też te metody zastosować w swoim działaniu offline).

Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się skutecznego follow up, do rozpoczętych kontaktów, zwłaszcza z Facebooka. Dzielę się moimi najprostszymi sposobami, które będziesz mógł zastosować, nawet jeśli jesteś "zielony" i nie wiesz jak zamykać kontakty, z którymi była już nawiązana relacja na temat Twojej oferty biznesowej lub produktowej.

Otrzymasz informacje, jakimi wcześniej się dzieliłam tylko i wyłącznie w moim zespole!

Całą wiedzę, jaką dzielę się w tym szkoleniu, czerpię z własnych doświadczeń popartych metodą prób i błędów, w poszukiwaniu najlepszej taktyki zamykania sprzedaży.

Dzięki tej wiedzy, rozwijanie Twojej struktury będzie dla Ciebie zrozumiałe, uporządkowane i strategicznie zaplanowane, byś nie tracił czasu na ciągłe poszukiwania nowych potencjalnych klientów i nie tracił cennych, dotychczasowych kontaktów.

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób w MLM, działających online & offline
 • poznasz narzędzia skutecznego follow up, jakich większość osób nie stosuje
 • otrzymasz konkretne skrypty do zastosowania w swoim działaniu natychmiast!
 • poznasz 12 kroków procesu rekrutacji do Marketingu Sieciowego
 • dowiesz się, jak wygląda proces zamykania od pierwszego kontaktu po rejestrację
 • nauczysz się, jak wracać do ludzi, którzy "milczą" i wciąż nie podjęli decyzji
 • dowiesz się, jak stanowczo zadawać "pytania zamykające"
 • odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz wiedział jak "odebrać decyzję" w związku z Twoją ofertą
 • poznasz najważniejsze zasady skutecznego sprzedawcy
 • nauczysz się, jak wracać do "spalonych kontaktów", by móc przedstawić jeszcze raz swoją propozycję
 • poznasz mój sposób na sukces w robieniu skutecznego follow up przez Facebooka, dzięki któremu zarejestrowałam osobiście 60 osób w 6 miesięcy od startu w MLM
 • dowiesz się, dlaczego ludzie wciąż wahają się przed podjęciem decyzji i będziesz wiedział jak zapobiec tym obawom
 • dowiesz się, dlaczego Twój dotychczasowy follow up nie przynosi pozytywnego skutku
 • dowiesz się, co zrobić, żeby zapisać 2 pierwsze osoby do swojego zespołu MLM
 • otrzymasz "gotowce" do pobrania: Przewodnik Follow UP w MLM; Notatki w PDF ze szkolenia; Skrypty z konkretnymi przykładami follow up do zastosowania od zaraz!

Otrzymasz aż 3 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. Cena szkolenia TERAZ TYLKO 97 zł!

Frequently Asked Questions


Kiedy szkolenie rozpoczyna się i kończy?
Szkolenie rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do tego szkolenia ?
Co powiesz, na dostęp do szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego szkolenia tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za szkolenie?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt


Get started now!