Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet. 30 strategii online

Krok po kroku wykorzystaj potencjał internetu w biznesie MLM

   Watch Promo


W szkoleniu "Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet: 30 strategii online" przekażę Ci moje najlepsze metody rekrutacji klientów i partnerów, do wdrożenia natychmiast! Strategie, które Ci przedstawiam, są moim własnymi pomysłami, które "odkryłam" w trakcie działania i rozwijania swojego biznesu MLM. Metody te, zapewne przyśpieszą rozwój Twojego biznesu, poprzez zorganizowaną zorganizowaną i strategicznie dostosowaną pracę online, łatwą do powtórzenia, przez każdego nowego członka Twojego zespołu. Dzielę się najlepszymi strategiami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zbudować zespół online od pierwszych dni mojego działania, dzięki czemu zostałam uznana za "Rekordzistę rekrutacji" spośród wszystkich osób w aktualnym zespole.

Co zawiera Szkolenie: Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet?

 • Weryfikacja: Jakie aktualnie stosujesz sposoby na rekrutację w MLM?
 • Odpowiedź na pytanie: Gdzie mam szukać „potencjalnych” ludzi do zespołu MLM ?
 • Facebook: 17 strategii pozyskiwania klienta i partnera biznesowego: wszystko pokazane w praktyce
 • Internet ogólnie: 5 strategii znajdowania ludzi do biznesu prostymi metodami
 • Instagram: 3 skuteczne strategie, które warto zastosować natychmiast
 • YouTube: 3 strategie, o których może nie zdajesz sobie sprawy
 • Linkedin: 2 strategie, dzięki którym znajdziesz liderów do zespołu
 • Ćwiczenie: Jak wybrać najlepszą strategię do zastosowania w pracy online na co dzień
 • Podsumowanie szkolenia i najważniejsze zasady

ZE SZKOLENIA DOWIESZ SIĘ:

 • 30 różnych strategi szukania ludzi w internecie do MLM
 • Jak rozmawiać z nowo poznanymi osobami w internecie
 • Jak skutecznie rekrutować
 • Przykłady z mojej własnej praktyki, które możesz łatwo zastosować już dziś
 • Wiele pomysłów z których nie zdajesz sobie sprawy, jak łatwo znaleźć ludzi do Twojego biznesu Network Marketingu
 • Przyśpiesz swój sukces w biznesie i rozwój swojego zespołu
 • Nauczysz się prostych sposobów na szukanie klientów online, globalnie
 • Dowiesz się jak zainicjować kontakt i będziesz potrafił natychmiast zastosować tą wiedzę w praktyce

Cena tego szkolenia to 297 zł!

Natomiast teraz możesz otrzymać dostęp za jedyne 97zł !

(oferta limitowana)


Get started now!Zobacz krótkie video

Przebyłam drogę, którą Ty teraz podążasz.

To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie "skopiować" moje strategie do swojego działania, by rozwijać swój zespół przez internet.

Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się rekrutować ludzi do MLM przez internet, wykorzystując jego pełen potencjał, i nigdy nie będziesz miał problemu z kończącą się ludzi kontaktów oraz nie będziesz się zastanawiał "skąd brać ludzi do MLM?".

Otrzymasz informacje, jakimi nigdzie wcześniej się nie dzieliłam! To pigułka wiedzy, dla każdego kto chce oszczędzić czas na rekrutacji do zespołu drogą offline, i chciałby przyśpieszyć rozwój swojego biznesu, drogą online.

Całą wiedzę, którą przedstawiam w tym 3 godzinnym szkoleniu, czerpię z własnych doświadczeń budowania zespołu, głównie przez internet. Dzięki tej wiedzy budowanie, zarządzanie i duplikacja w zespole, będzie uporządkowana, a Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju. Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób, zaczynających swój biznes w Marketingu Sieciowym.

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób działających w MLM
 • poznasz narzędzia rekrutacji online, których nie stosuje 95% osób w branży
 • otrzymasz narzędzia do skutecznego pozyskiwania klientów i liderów w Twoim biznesie MLM
 • poznasz 30 konkretnych strategii, do znajdywania ludzi w internecie, które będziesz mógł zastosować natychmiast
 • otrzymasz sam konkret! zero zbędnej wiedzy, "lania wody" czy niepotrzebnej teorii. Pokażę Ci wszystko co zastosowałam osobiście w praktyce, i co pozwoliło mi zarejestrować w pierwsze 3 miesiące, ponad 40 osób do mojego zespołu OSOBIŚCIE (tym samym osiągając rekordowe awanse)
 • odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz wiedział jak zapoczątkować relacje, i jak wprowadzić temat oferty biznesowej lub produktowej (podam Ci konkretne skrypty, jakie ja stosowałam przy danej strategii)
 • poznasz najważniejsze zasady działania w internecie
 • nauczysz się, jak pracować na Facebooku, by dobrze wykorzystywać swój czas
 • poznasz narzędzia, które osobiście "przetestowałam", i dzięki nim zdobyłam tysiące nowych kontaktów!
 • dowiesz się, jak budować listę kontaktów i umawiać konkretnie spotkania, z ludźmi na Facebooku i Instagramie
 • odkryjesz metody, które z łatwością zastosujesz w praktyce już po skończeniu oglądania szkolenia
 • otrzymasz "gotowce" do pobrania: Przewodniki, PDF-y, Checklisty
 • nauczysz się, jak skutecznie inwestować swój czas w internecie, by rozwijać swój zespół w MLM
 • wzniesiesz swój biznes na kolejny level i przyśpieszysz swój sukces!

Otrzymasz 3 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. Cena szkolenia to tylko 297 zł, natomiast teraz możesz otrzymać to szkolenie wraz ze wszystkimi materiałami do pobrania, za jedyne 97 zł !!!

Oszczędzasz aż 200 zł i co najważniejsze CZAS!

(oferta limitowana)

Get started now!Course Curriculum 

Frequently Asked Questions


Kiedy szkolenie rozpoczyna się i kończy?
Szkolenie rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do tego szkolenia ?
Co powiesz, na dostęp do szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego szkolenia tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za szkolenie?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. 30St = 30 Strategii) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontaktJUŻ ZA CHWILĘ POKAŻĘ CI OD CZEGO ZACZĄĆ. GOTOWY ?

Get started now!