Facebook Marketing

PODSTAWY DZIAŁANIA W MLM NA FACEBOOKU.

Chcę dostęp do kursu

Zobacz krótkie video

W kursie Facebook Marketing, otrzymasz ode mnie prawie 3h samych konkretów jak działać na Facebook w branży MLM. Kiedy poznasz te techniki i strategie, już nigdy nie będziesz tracić czasu na umawianie spotkań offline oraz już nigdy nie będziesz mieć problemu z kończącą się listą kontaktów! Nabierzesz pewności siebie, i zaczniesz budować biznes globalnie!

Pokażę Ci jak działać na Facebooku krok po kroku w jak najłatwiejszy sposób! Nie musisz być ekspertem marketingu i znać się na technicznych sprawach Social Media, żeby zacząć rozwijać swój biznes! Pokażę Ci jakie to proste, bez zbędnych informacji i "owijania w bawełnę"... same konkrety, jak skutecznie spędzać czas na Facebooku by rozwijać swój biznes MLM!

Zapisz się na kurs i już po nie całych 3h będziesz wiedział, na czym to wszystko polega, wykorzystując cały potencjał Facebooka!

Otrzymasz konkretny plan działania, dziennych aktywności, by nie tracić czasu na ciągłe szukanie odpowiedzi, jak rekrutować na Facebooku....

W kursie są przedstawione wszystkie moje praktyki, dzięki którym zapisałam osobiście ponad 80 osób w mniej niż rok, tylko przez Facebooka, nie mając żadnego doświadczenia w MLM ani w Social Mediach!W tym kursie nauczysz się:

 • Fenomen biznesu MLM, zrozum fundamenty duplikacji
 • Gdzie szukać klientów na Facebooku
 • Jakie wykonać kroki przed pierwszym kontaktem
 • Główne prawo budowania relacji na Facebooku
 • Dlaczego obcy ludzie Cię ignorują
 • Twój profil osobisty – podstawy ustawienia profilu na SUKCES
 • Top wskazówki budowania profilu, tak by przyciągał klientów
 • Jak postować na Facebooku by intrygować
 • Kluczowe wskazówki Fanpage
 • Jak rozmawiać z nowymi osobami
 • Złota Zasada "5"
 • Zasady budowania relacji
 • Podsumowanie kluczowych działań na Facebooku każdego dnia
 • #PRZEWODNIK 30 TEMATYCZNYCH POSTÓW NA TWÓJ PROFIL NA FACEBOOKU
 • #CHECKLISTA 10 ELEMENTÓW NA PROFILU
 • #PRZEWODNIK FANPAGE
 • #PRZEWODNIK CODZIENNYCH AKTYWNOŚCI W MLMDzięki Kursowi Facebook Marketing, pokonasz wszystkie wątpliwości i blokady związane z działaniem na Facebooku.

Nauczysz się od podstaw jak rekrutować na Facebooku potencjalnych klientów i partnerów oraz jak skutecznie działać, by nie marnować czasu na zbędne aktywności.

Kurs pełen konkretów, nie tylko CO ROBIĆ, ale dokładnie JAK TO ROBIĆ! czyli jak działać na Facebooku, by zbudować wielki biznes MLMGet started now!Poczekaj ! Widziałeś już tą ofertę?

SPRAWDŹ PAKIET MISTRZA & OSZCZĘDŹ NA MOICH NAJPOPULARNIEJSZYCH KURSACH PONAD 600 ZŁ

STAŃ SIĘ MISTRZEM MLM

(ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY PROMOCYJNEJ, TUTAJ)

Get started now! 

Frequently Asked Questions


Kiedy kurs rozpoczyna się i kończy?
Kurs rozpoczyna się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończy! Otrzymujesz dostęp na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny kurs online - sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz - na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.
Jakie istnieją metody płatności za kurs?
Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole "Card Number" numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:"Card Number" numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: "Card Number" numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: [email protected] . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: [email protected] potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Your Instructor


Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam zmienić swój kierunek i zaczęłam zarabiać na swoim blogu. Stworzyłam 16 kursów online, które generują dla mnie dochody pasywne od ponad 2 lat. Od 4 lat nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, za pomocą wielu dostępnych narzędzi.

Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń

PRZECZYTAJ DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: [email protected] lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt